درباره ما

  گروه لاکچری دیزاین مفتخر است که از مجرب ترین ها در این عرصه می باشد. "لاکچری دیزاین" با چشم انداز ارتقاع کیفی تیوننگ خودرو در کشور، از آغاز فعالیت خود در سال 2012، با تمام توانایی هر روزه پیشرفت خود را به ایرانیان ثابت کرده. از همان آغاز فعالیت، عمده تمرکز بر روی خودروهای اسپرت اروپایی بوده و کیفیت، دقت و کارایی از اصول برنامه های گسترده ی این گروه میباشد. در حال حاضر، خودروهای تیونینگ شده توسط لاکچری دیزاین همواره از قدرتمند ترین و زیباترین نمونه ها می باشد که راندمان بی نظیری در میان رقبای خود داراست.

در سال 2013، لاکچری دیزاین توانست نمایندگی انحصاری نوویتک اسپورتیوا را کسب و طیف گسترده ای از محصولات نوویتک و آلفارومئو را برای مشتریان خود فراهم نماید. بزرگترین بانک قطعات آلفارومئو , تیونینگ آلفارومئو، کیت بدنه، کیت موتور، ریگ، ساسپنشن، کیت اگزوز آلفارومئو و لوازم یدکی آلفارومئو ولوازم جانبی آلفارومئو  همگی در لاکچری دیزاین موجود و قابل عرضه میباشد.

لاکچری دیزاین پس از نوویتک، توانست در سال 2014 نمایندگی رسمی اگزوز ریموس را کسب و توانایی خود را در تیونینگ خودرو افزایش داده و کیت موتور و کیت اگزوز ریموس  تمامی خودروها، اگزوز بی ام و و قیره را برای مشتریان فراهم نماید.